Om 12.00 uur zaterdagmiddag werd, volgens schema, het Internationaal Indoor Concours Hippique Groningen hervat en er was direct Gronings succes. Jur Vrieling greep de winst in de eerste rubriek van de dag, de Autobedrijf Meijer-prijs. Met Kentucky RW, een elfjarige KWPN hengst, reed de ruiter uit Holwierde in de twee-fasen wedstrijd in beide delen van het parcours foutloos en wist ook de snelste tijd op de klok te zetten, 19,68 seconden.
Ook de tweede en derde plaats kwamen in handen van een Nederlandse combinatie. Iza Venhoven (Borculo) kwam eveneens foutloos door beide fasen en op de zevenjarige ruim Comistrade Sb Z kwam ze tot 21.07. Derde werd Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) met Qornets Pleasure in 21.23 seconden.
Haar tijd was 28.51 en de Star na haar startende combinaties tipten daar niet meer aan. Pam Nieuwenhuis (Groessen) had het gas er flink op met Norton JvL, maar de tijd van 29.45 was net iets te langzaam, want daar door Hoekstra later onderdoor.
De in Nederland wonende Ier Conan Wright werd derde met Oliva P. Hij klokte 30.84.
Mulder reed in de vierde rit en met Jagger Srk was hij sneller dan de voor hem gestarte combinaties. Zijn tijd was scherp neergezet: 32.25. Dat werd bevestigd, want na hem kwam daar niemand meer onder.
De Deen Ibsen werd tweede en de geroutineerde Gerco Schröder legde met Kathleen-Kl beslag op de derde plaats in 36.08.

Jur Vrieling startte de zaterdag prima met Kentucky RW en greep de overwinning in de Autobedrijf Meijer-prijs. (Foto: Mariol Middel)
